Pozostałe

Instagram – Wizualnie Idealnie i moje portfolio graficzne

Wizualnie Idealnie - Instagram - Łukasz Liszko

Instagram – każdy o nim słyszał i praktycznie każdy ma na nim swój profil. Ja nie miałem, więc postanowiłem zmienić ten stan rzeczy. Założyłem tam konto, które ma połączyć mojego bloga – Wizualnie Idealnie – z portfolio graficznym. 

W sumie, to bardzo długo broniłem się przed Instagramem. Wydawał mi się aplikacją, w której nie ma miejsca na digital art i rzeczy z nim związane. Ostatnio postanowiłem jednak sprawdzić jak mają się niektórzy artyści, których lubię i którzy działają dodatkowo na Instagramie. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że świetnie im idzie – nie chodzi tutaj oczywiście o poziom prac jakie zamieszczają, bo te były i są rewelacyjne, ale o to, że na apce gdzie największą popularnością cieszą się roznegliżowane dziewczęta, cyfrowi artyści też mają się całkiem dobrze.

Jeśli jesteście ciekawi tego co tam zamieszczam, to zapraszam do odwiedzin – https://www.instagram.com/lukaszliszko/ . Dodatkowo na pasku bocznym umieściłem widget wyświetlający mój profil na Instagramie oraz ostatnio opublikowane prace. A jeśli zaś chodzi o samą zawartość to będę tam umieszczać – grafiki 3d, fotografie, fotomanipulacje, zdjęcia artbooków oraz backstage moich projektów + okazjonalne dodatki lifestylowe.