O mnie

Parę słów Wizualnie Idealnie - Blog - Łukasz Liszkona mój temat

Cześć Wszystkim! Nazywam się Łukasz Liszko i witam Was na moim blogu 🙂 Na początku, tak krótko o mnie – grafik komputerowy, fotograf, nałogowy kolekcjoner artbooków, a teraz także i bloger. Miłośnik czytania książek (szczególnie literatury fantasy), sportu (tutaj niestety obecnie jako osoba oglądająca go w TV… ale może uda się to zmienić!), gier komputerowych, serialów, filmów oraz podróżowania (pod warunkiem, że budżet na to pozwala).

Dla kogo jest ten blog?

Mój blog jest skierowany nie tylko do osób, które podzielają moje zainteresowania. Jest on również miejscem dla tych, którzy myślą o realizacji swoich marzeń, o samodoskonaleniu się, osiąganiu zamierzonych celów. Dla tych, którzy obserwują otaczający ich świat i chcą wyrazić swoją opinię na jego temat. Jest to blog o thinkstylu – tak, bo preferuję to określenie zamiast lifestylu. Bo to myśli kreują to kim jesteśmy, kreują nasz sposób bycia.

Chciałbym by stał się on miejscem wymiany myśli i poglądów, tak żeby otaczający nas świat stawał się lepszy. Lepszy zarówno poprzez to co my robimy, jak i działania innych ludzi. Zapewne każdy marzy o tym, aby wszystko było zawsze idealne. Taka przewrotna myśl zawiera się również w nazwie mojego bloga, która nie odnosi się tylko do sztuki, mediów. Tak, chciałbym aby otaczający mnie świat był idealny. (Wizualnie) Idealny.